UAH
Піноскло купити івано-франківськ, чернівці, ужгород - Новый Дом Украина, ООО Киев (Украина) - купить, цена, фото
Premium Business
Отзывов: 0
Новый Дом Украина, ООО
+38 (097) 070-64-96
Піноскло купити Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород
  • Піноскло купити Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород
  • Піноскло купити Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород
  • Піноскло купити Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород
  • Піноскло купити Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород
  • Піноскло купити Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород
  • Піноскло купити Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород

Піноскло купити Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород

В наличии
Цена:
4121.83 грн
Пример: +380(50)123-45-67
Страна производитель:Украина
Оплата:
Доставка:
Описание

Піноскло, або вспінене скло, за комплексом властивостей немає аналогів серед теплоізоляційних матеріалів. Утеплювач має унікальні теплофізичні і експлуатаційні властивості: температурний діапазон застосування, абсолютна непроникність для води і водяної пари, абсолютна негорючість, стабільність розмірів (не дає усадки), стійкість до агресивних середовищ, в т. ч. кислот, високі міцнісні показники — все це підтверджує доцільність та ефективність використання даного матеріалу .

 Технічні характеристики піноскла:

- щільність -  130-150 кг/м3;

- діапазон робочих температур- від -260 С до+ 485 С;

- теплопровідність- 0,045 - 0,52 Вт/мК;

- межа міцності при стисненні- не менше 0,7 МПа;

- водопоглинання- не більше 2% за об'ємом;

- шумопоглинання- не менше 56Дб;

 Унікальна сукупність властивостей піноскла дозволяє застосовувати цей матеріал досить широко. Він використовуєтьсяголовним чином у будівництві та житлово-комунальному комплексі як універсальний теплоізолятор, а також в сільському господарстві, енергетиці, машинобудуванні, хімічній і нафтохімічних галузях, харчовому, фармацевтичному і інших виробництвах. Матеріалефективно застосовується в місцях, де застосування інших теплоізоляційних матеріалів ускладнене, малоефективне або навіть неможливе.

У приватному будівництві блоки піноскла ідеально підходять для утеплення цокольних поверхів, гідроізоляції та утеплення фундаментів, фасадної частини будинку. У випадку влаштування плоскої покрівлі вирішення проблеми її утеплення та гідроізоляції є досить не простим, використання пінскла дану проблему вирішує . Також піноскло використовується для утеплення вимощення навколо будинку, утеплення підлоги першого поверху, стін та перекриттів мансардного та горищного поверхів. Утеплення приватного будинку піносклом є найкращим рішенням, оскільки ні пінополістирол, з його не екологічністю та недовговічністю, ні мінеральна вата, яка набирає в себе вологу,не можуть забезпечити такі фізико-термічні характеристики стіни як піноскло. Поєднання його екологічної чистоти і чудових теплоізоляційних якостей з легкістю, міцністю та зручністю обробки і монтажу дозволяє швидко і своїми силами утеплити будь-який об'єкт особистого господарства, будь то житловий будинок, котедж чи гараж, встановити в квартирі теплу підлогу, утеплити лоджію чи балкон. Незважаючи на вартість матеріалу, яка сьогодні в Україні становить 3000- 5400 грн. доцільність його використання пояснюється його довговічністюта відсутністю необхідності проводити ремонти чи реконструкції систем утеплення.

Характеристики:
Страна производитель:Украина
Форма выпуска:Блок
Толщина: 30-120 мм
Теплопроводность: 0,045 Вт/(м*К)
Информация актуальна: 10.07.2020
Способы доставки
Способы оплаты

Подробнее

Піноскло купити Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород от компании Новый Дом Украина, ООО, Киеве (Украина). Купить Піноскло купити Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
LiveInternet