UAH
Піноскло - Новый Дом Украина, ООО Киев (Украина) - купить, цена, фото
Premium Business
Отзывов: 0
Новый Дом Украина, ООО
+38 (097) 070-64-96
Піноскло
  • Піноскло
  • Піноскло
  • Піноскло

Піноскло

В наличии | Оптом и в розницу
Цена:
40.35 UAH
Опт:
  • 37.66 UAH/шт  - от 2 шт
Страна производитель:Украина
Оплата:
Доставка:
Описание

Піноскло властивості та недоліки.

Що таке піноскло?
Піноскло - це універсальний теплоізолятор, який успішно використовується не тільки в хімічній і нафтохімічній галузях, але також і в будівельному і житлово- комунальному комплексі. Даний матеріал є спіненою стекломассу.

При його виробництві силікатне скло підлягає розм'якшенню під впливом температури близько 1000 градусів Цельсія, після чого через матеріал пропускається вуглець, що виконує функцію газообразователя. Це призводить до вспениванию скломаси. Остигаючи до кімнатної температури, готовий продукт і набуває свої унікальні якості.

Виготовляють його при дуже високих температурах, тому виробництво піноскла в домашніх умовах неможливо. У процесі виготовлення цей матеріал проходить досить довгий шлях - спочатку скло подрібнюють практично до консистенції пилу, потім його насичують вуглекислотою, і вже в такому вигляді подають в піч, де при температурі вище 750 ˚ C і відбувається утворення безлічі дрібних і герметичних скляних бульбашок. Згодом з отриманої суміші формують або звичні для всіх блоки, або гранули.

Застосовується піноскло по-різному. Блоковий матеріал використовується для утеплення стін - його закладають всередину стіни при будівництві. Створюється свого роду листковий пиріг, що складається з облицювального шару, що утеплює і чорнового (внутрішнього). Якщо говорити про гранульованому піноскла, то його можна використовувати як для утеплення стін, так і для теплоізоляції підлоги і плоского даху. З його допомогою утеплюють навіть фундамент будівлі. Про таке універсальному утеплювачі раніше можна було тільки мріяти.
Крім безпосереднього утеплення будівель, піноскло використовують для теплоізоляції всіляких трубопроводів. Сучасні технології дозволяють виготовити його практично в будь-якому образі, в тому числі і у вигляді шкаралупи для труб. Причому виготовляють не тільки прямі ділянки, а й поворотні.

Гранульоване піноскло також з успіхом застосовується в якості наповнювача при виготовленні легковагих бетонних конструкцій.

Піноскло (Pinosklo, Foamglas, Пеностекло, Вспененное стекло) - це спінена скломаса. Розплавлене силікатне скло при температурі 800-900°С і наявності газоутворювача спінюється й при остиганні утворює міцну спінену скломасу. За рахунок спінення обсяг скляної маси збільшується в 15 разів. Для виробництва піноскла використовують відходи скла або спікливі гірські породи. Залежно від застосовуваних матеріалів у піносклі створюють замкнені або сполучені пори. Розміри пор від 0,2 до 0,5мм. Піноскло використовується як універсальний теплоізолятор. Природним матеріалом найбільш близьким до піноскла є вулканічна пемза, використовувана вже не одну тисячу років в якості термоізоляції. Готова продукція піноскла являє собою блоки або гранули. Щільність піноскла 100-220 кг/мкуб.

Піноскло має гарні тепло- й звукоізоляційні властивості, високу міцність на стиск (до 4Мпа) і може використовуватися при температурах від -200 до +400°С. Піноскло безпечне для навколишнього середовища й практично не піддане старінню, тобто не міняє своїх властивостей із часом . Піноскло зберігає всі властивості звичайного скла: стійкість до агресивних середовищ, негорючість, не руйнується мікроорганізмами й грибками. Піноскло - один з деяких теплоізоляційних матеріалів, який відрізняється високою вогнестійкістю й застосовується для утеплення АЕС. Піноскло легше газобетону й перевершує його за теплоізоляційними властивостями. Крім того, піноскло гарно обробляється різальним інструментом, сверлиться, клеїться й штукатуриться. Недоліком піноскла є досить висока ціна в порівнянні з пінопластом і мінеральною ватою

Характеристики:
Страна производитель:Украина
Теплопроводность: 0,045 Вт/(м*°С)
размер блока 600*450: мм
Информация актуальна: 25.05.2020
Способы доставки
Способы оплаты

Подробнее

Піноскло от компании Новый Дом Украина, ООО, Киеве (Украина). Купить Піноскло со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
LiveInternet